سه شنبه , ۸ مهر ۱۳۹۹
خانه / اخبار فناوری / خودکار هوشمند جدید LIVESCRIBE

خودکار هوشمند جدید LIVESCRIBE

این خودکار هوشمند دارای قابلیت ضبط صدا در هنگام یادداشت برداری است که می توانید بعد از ضبط کردن آن را جلو و عقب کنید. می توانید یادداشت هایتان را درکامپیوتر شخصیتان ذخیره و یا به اشتراک بگذارید. بوسیله ی یک micro-USB می توانید این خودکار را به آیفن یا آیپدتان متصل کرده وآن را شارژ نمایید. حافظه ی این خودکار بسته به نوع مدل آن ظرفیت ضبط ۴۰۰ یا ۸۰۰ ساعت صدا را دارد و شامل یک صفحه نمایش OLED است که باعث هدایت آسان برنامه های کاربردی این خودکار هوشمند می شود. راه یاب (wayfindr) هم به  کمک تکنولوژی به نابینایان کمک های زیادی کرده که خوب است با آن آشنا شوید

خودکار هوشمند جدید LIVESCRIBE

خودکار Livescribe همچنین قادر است هر چه که شما می نویسید را در قالب یک فایل متنی در خود ذخیره کند. با اتصال قلم به کامپیوتر و به کمک نرم افزار اختصاصی که بر روی کامپیوتر نصب می شود، امکان انتقال فایل های ذخیره شده به کامپیوتر وجود داشت. در محصول جدید این شرکت، جای نرم افزار سنگین دسکتاپ را یک اپلیکیشن مخصوص تلفن هوشمند گرفته و ویژگی های جدیدی نیز به آن اضافه شده است

در عصر فناوری اطلاعات و با وجود این همه دستگاه هوشمندی که در اطراف ما موجود است، کاغذ و قلم هم چنان محبوبیت خود را حفظ کرده است و ما هم چنان دوست داریم یادداشت هایمان را روی کاغذ بنویسیم. از طرف دیگر، ابزارهای مدرن امروزی به ما عادت داده اند که هر چیزی را مثل تکه ای از اطلاعات ببینیم و ناخودآگاه بخواهیم آن را جستجو کرده یا به اشتراک بگذاریم.

شرکت لایو اسکرایب پس از طراحی انواع قلم های هوشمند، این بار برای اولین بار از یک طراح خودنویس بهره برده و محصول جدیدش به هیچ وجه شبیه یک ابزار الکترونیکی نیست و ظاهری دقیقا مانند یک خودنویس شیک دارد. به علاوه این که دیگر از نرم افزار سنگین دسکتاپ خبری نیست و جای آن را یک اپلیکیشن سبک با نام +Livescribe مخصوص دستگاه های هوشمند گرفته است.

این اپلیکیشن تقریبا هر کاری از دستش بر می آید و هر چه که به کمک قلم مخصوص بر روی کاغذ می نویسید را در ثانیه ای، به کمک فناوری بلوتوث، به دستگاه هوشمند شما منتقل می کند. بخش های مختلف نوشته ی شما را، حتی صفحات مختلف را شناسایی کرده و عین آن ها را در دستگاهی نظیر آیپد نمایش می دهد.

با نوشتن یک شماره تلفن روی کاغذ و با اشاره ای کوچک بر روی اپلیکیشن، آن شماره به دفترچه ی تلفن دستگاه اضافه می شود. تصور کنید که آدرسی را با این قلم روی کاغذ می نویسید و تنها با استفاده از یک گزینه ی ساده در اپلیکیشن، آن آدرس را در نقشه ببینید، یا این که هر آن چه را که با قلم نوشته اید به آسانی در قالب فایل پی دی اف با دیگران به اشتراک بگذارید، و یا در اپلیکیشن های مختلف ذخیره کنید.

باتری این قلم حدود ۱۴ ساعت دوام خواهد آورد، اما نکته ی جالب این جاست که حتی اگر باتری قلم به طور کامل تمام شود، قلم هم چنان ماهیت قلم بودن خود را حفظ می کند و با اتصال بعدی، داده ها با تلفن یا تبلت شما سینک می شوند..

همچنین ببینید

فایرفاکس

نسخه جدید فایرفاکس کمترین میزان استفاده از حافظه رم را دارد

اگر جزو آن دسته از کاربرانی هستید که از کامپیوترهایی با منابع سیستمی اندک، به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *